Podsumowanie WOŚP w Przecławiu

Dobiegł końca 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gmina Przecław w finał WOŚP włączyła się po raz trzeci. Grupa 20 wolontariuszek i wolontariuszy z Przecławia przez cały dzień zbierała do puszek datki od mieszkańców naszej gminy. W sumie dla najmłodszych (pediatria) i najstarszych (geriatria) udało się zebrać 15305 zł (w ubiegłym roku zebrano nieco ponad 13400 zł).

Oprócz pokazów i koncertów które od 17:00 rozpoczęły się na Przecławskim Rynku, mieszkańcy gminy mogli w tym dniu nieodpłatnie zmierzyć ciśnienie, poziom cukru i poziom tlenu we krwi. W trakcie imprezy licytowane były gadżety, które sztab przecławski otrzymał z fundacji WOŚP a także przekazane specjalnie na licytację przedmioty i vouchery od firm i osób prywatnych. Zwieńczeniem finału było oczywiście światełko do nieba.

24 Finał WOŚP w Gminie Przecław nie odbył by się gdyby nie pomoc i zaangażowanie wielu osób i organizacji. Z całego serca pragniemy podziękować:

Wszystkim wolontariuszom Młodzieżowej Radzie Miejskiej Wszystkim wykonawcom a w szczególności dzieciom tańczącym w zespołach EXPLOZJA i LUZIK Panu Mariuszowi Barnasiowi Dyrektorowi Wydziału Promocji i Rozwoju Gminy Przecław oraz jego pracownikom Pani Joannie Krzempek wraz z całą komisją przeliczającą pieniądze z kwesty, Panu Adamowi Chmurze Prezesowi ZGK w Przecławiu i jego pracownikom, Pani Małgorzacie Nicpoń i Pracownikom Szkoły Podstawowej w Przecławiu, Panu Marcinowi Wieczerzakowi Komendantowi Gminnemu OSP i wszystkim jednostkom OSP z terenu Gminy Przecław, Funkcjonariuszom Posterunku Policji w Przecławiu, Firmie Kabanos z Przecławia Piekarni z Rzemienia Państwu Annie i Zenonowi Krawczykom z Tuszymy Stowarzyszeniu Prężne Sioło z Białego Boru Stowarzyszeniu Kobiety z Pomysłem z Rzemienia Stowarzyszeniu Klub seniora Złoty Wiek z Przecławia Stowarzyszeniu Tradycyjna Rodzina z Dobrynina Kołu Gospodyń Wiejskich z Dobrynina Kołu Gospodyń Wiejskich z TUSZYMIANKI z Tuszymy Kołu Gospodyń Wiejskich Podolanki z Podola

Za przekazane przedmioty i vouchery na licytację dziękujemy:

Burmistrzowi Przecławia Cukierni Ala z Przecławia Drogerii Lawendowy Zakątek z Mielca Firmie Me Eco You z Mielca Firmie ECLEE z Mielca Księgarni Zbyszko z Tuszymy Przedstawicielce firmy Mary Kay z Przecławia Firmie Dobry Solarz z Malinia k. Mielca.

Szczególne podziękowania kieruję do pracowników Samorządowego Domu Kultury w Tuszymie i pracowników Miejskiego Centrum Kultury w Przecławiu za ogrom pracy włożonej w organizację 24 Finału WOŚP w Przecławiu.

Szef Sztabu Przecławskiego

Ela Augustyn-Gruszka

Post Author: admin