Dzień Kobiet 2017

IMG 5055 (1024x683)
Aperture: 4.5
Camera: Canon EOS 500D
Iso: 400
Orientation: 1
« z 28 »

Kliknij na zdjęcie aby przejść do galeriiKobieta w Tradycji Regionu – to już 11 edycja wydarzenia podczas którego poznajemy Najaktywniejsze Stowarzyszenie Kobiece Gminy Przecław.

Dokładnie w Dzień Kobiet czyli 8 marca w Domu Kultury w Przecławiu odbyła się kolejna edycja wydarzenia „Kobieta w Tradycji Regionu”. Impreza ta jest okazją do podsumowania działalności stowarzyszeń kobiecych za rok poprzedni. W trakcie tego spotkania wręczana jest również statuetka „Najaktywniejszego Stowarzyszenia Kobiecego mijającego roku”.
Za aktywną działalność w roku 2016r. taką statuetkę i tytuł „Najaktywniejszego Stowarzyszenia Kobiecego” – otrzymało stowarzyszenie „Razem dla Wsi Zaborcze”.Podziękowania i statuetkę, prezes stowarzyszenia Alina Lassota wraz z członkami zarządu odebrała z rąk Burmistrza Przecławia Ryszarda Wolanina któremu towarzyszyli przewodniczący Rady Miejskiej w Przecławiu Zenon Krawczyk oraz radni powiatowi Maciej Jemioło i Mariusz Barnaś. Stosowne podziękowania i drobne upominki odebrały też pozostałe stowarzyszenia kobiece działające na terenie gminy Przecław.
Spotkaniu towarzyszył program artystyczny na który złożyły się występy kabaretowe, które na chwilę przeniosły zgromadzone panie m.in. w „czasy PRL-u” i „na dziki zachód”, konkurs z nagrodami oraz recital muzyczny młodej zdolnej przecławianki Oli Malczyńskiej.

Post Author: admin