Widowisko muzyczne „Drogi do Niepodległej” z zespołem Invictus

W minioną niedzielę 12 października publiczność zgromadzona w naszym Dom Kultury w Przecławiu, miała okazję przeżyć duchową ucztę, a wszystko za sprawą zespołu Invictus z Tarnobrzega.
Zespół zabrał publiczność w muzyczną podróż dzięki swoim piosenkom i pieśniom patriotycznym, które były przeplatane tekstami prezentującymi tło historyczne, najważniejszych wydarzeń i opisów postaci związanych z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości.
Publika wysłuchała piosenki z repertuaru między innymi Jacka Kaczmarskiego, zespołu Republika, zespołu Czerwone Gitary a także pieśni legionowe i patriotyczne we współczesnych aranżacjach.
Ogromnie cieszy fakt, że Widowisko muzyczne „Drogi do Niepodległej” wpisało się w kalendarz naszych kulturalnych wydarzeń związanych z obchodami 11 listopada.
Widownia po raz kolejny pokazała, że duch w narodzie nie ginie. Ogromne podziękowania dla ZESPÓŁ Invictus za wspaniały wieczór.
Widowisko muzyczne realizowane było w ramach projektu Widowisko muzyczne „Drogi do Niepodległej” dofinansowane ze środków Biura Niepodległa w ramach Programu Dotacyjnego Niepodległa.

Post Author: JB