Koncert z okazji Dnia Matki!

W minioną niedzielę, 26 maja, z okazji Dnia Matki w naszym Domu Kultury w Przecławiu odbył się wyjątkowy koncert Marcina Stycznia pt. „Bez korzeni nie ma skrzydeł”. Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie z Parafią Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu. Na samym początku wszystkich zgromadzonych powitali dyrektor Domu Kultury, Krzysztof Urbański, oraz Ks. Proboszcz Krzysztof Orzeł.
Gwiazdą wieczoru był utalentowany muzyk Marcin Styczeń (wokal, gitara akustyczna, buzuki), który wystąpił wraz z zespołem w składzie: Adam Szuraj (perkusja), Andrzej Zielak (gitara basowa), Tomasz Pfeiffer (gitary). Gościem specjalnym była Agata Chciuk-Rokosz, instruktorka naszego domu kultury, która wykonała jeden z utworów.
Podczas koncertu publiczność miała okazję usłyszeć przepiękne kompozycje, w tym utwory takie jak „I tu i tam”, który został wykonany na irlandzkim buzuki, tytułowy utwór „Bez korzeni nie ma skrzydeł”, „Kon gospoda żono moja”, oraz „Oj, gębo moja”. Wiele innych piosenek również zachwyciło zgromadzonych.
Marcin Styczeń, swoim niezwykłym talentem i głębokim przekazem utworów, oczarował przecławską publiczność, co spotkało się z ogromnym aplauzem oraz owacjami na stojąco. Był to niezapomniany wieczór, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Księdza Proboszcza Krzysztofa Orła za współpracę przy organizacji tego wspaniałego wydarzenia.

« z 2 »

Post Author: JB