„Podkarpackie sięga po Największych!” –Życia mała garść… – piosenki Krzysztofa Krawczyka

W ostatnich dniach w naszym Domu Kultury w Przecławiu odbyły się koncerty czwartej edycji cyklu „Podkarpackie sięga po Największych!”. Tym razem oddaliśmy, wraz z artystami, hołd jednemu z najwybitniejszych głosów polskiej sceny muzycznej – Krzysztofowi Krawczykowi.
Projekt „Podkarpackie sięga po Największych!” narodził się cztery lata temu, kiedy muzycy Domu Kultury w Przecławiu przygotowali wyjątkowy koncert dedykowany Zbigniewowi Wodeckiemu. Ogromny sukces tego przedsięwzięcia stał się inspiracją do kontynuacji i rozszerzenia projektu na kolejne lata, z których każda edycja przynosiła nowe muzyczne wyzwania.
Publiczność miała okazję usłyszeć najpiękniejsze utwory Krzysztofa Krawczyka, artysty, który przez lata swojej kariery wydał aż 129 płyt. W repertuarze znalazły się takie hity jak „Parostatek”, „Chciałem być”, „Rysunek na szkle” oraz „Bo jesteś Ty”. Utwory te, w nowoczesnych aranżacjach Bartłomiej Szułakiewicz i Bartek Prucnal wykonane przez zespół instrumentalno-wokalny Domu Kultury, zachwyciły publiczność. Managerem tego wyjątkowego projektu jest Krzysztof Prucnal, a założycielem całego przedsięwzięcia jest Dyrektor Domu Kultury w Przecławiu, Krzysiek Urbański
Partnerem głównym jest: Podkarpackie
Partnerzy:
STARA CEGIELNIA Mielec / STARA CEGIELNIA Mielec
NORMOBARIA CHRZĄSTÓW / Normobaria Chrząstów
Patronat medialny:
Hej mielec: Hej Mielec
Radio Leliwa / Radio Leliwa
Promocja Mielec / #promocjamielec
Akena / Akena24
Druk:
Ekrany ledowe: Perfect Event z Dębicy
Światło/ multimedia: #VISUALSTUDIO #BogdanSopel
Serdecznie zapraszamy na kolejne koncerty z cyklu „Podkarpackie sięga po Największych!”, które z pewnością dostarczą jeszcze wielu niezapomnianych muzycznych wrażeń tym, którzy jeszcze nie mieli okazji ich zobaczyć.
« z 3 »

Post Author: JB