Wieczór Kobiet w Domu Kultury w Przecławiu

W ubiegły piątek, nasz Dom Kultury w Przecławiu tętnił życiem podczas wyjątkowego wydarzenia – „Wieczoru Kobiet”. Spotkanie poprowadził Daniel Lipiec, który zapewnił uczestniczkom nie tylko wiele ciekawych informacji, ale także niezapomniane chwile pełne radości i inspiracji.

W programie wieczoru znalazły się fascynujące tematy oraz liczne atrakcje:

  • Peptydy kolagenu: Uczestniczki miały okazję dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z zastosowania peptydów kolagenu w codziennej pielęgnacji skóry.
  • Bezpłatne konsultacje fryzjerskie: Ekspert z dziedziny fryzjerstwa udzielali bezpłatnych porad, pomagając uczestniczkom dobrać odpowiednie fryzury i produkty do pielęgnacji włosów.
  • Mini recital w wykonaniu Daniela Lipca: Daniel Lipiec swoim talentem muzycznym umilił spotkanie, wykonując mini recital, który zachwycił wszystkie obecne panie.

Wieczór Kobiet okazał się być nie tylko okazją do zdobycia cennych informacji i porad, ale również czasem relaksu i miłych chwil spędzonych w kobiecym gronie. Cieszymy się, że mogliśmy gościć tak wspaniałe osoby.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez nasz Dom Kultury w Przecławiu. Do zobaczenia!

Post Author: JB