Choć dziś obchodzimy Dzień Dziecka, mieszkańcy Gminy Przecław świętowali ten dzień już wczoraj, 31 maja 2026 roku, zorganizowany na terenach zielonych za Domem Kultury w Przecławiu.
Wydarzenie zgromadziło licznych mieszkańców i gości, którzy mogli wspólnie spędzić popołudnie pełne atrakcji, występów artystycznych oraz dobrej zabawy. Uczestnicy zajęć Domu Kultury w Przecławiu, laureaci Gminnego Konkursu Wokalnego w ZSP w Tuszymie oraz Młodzieżowa Orkiestra Gminy Przecław pod batutą Piotra Rysiewicza zaprezentowali swoje umiejętności podczas przygotowanych pokazów artystycznych na terenie zielonych.
Dużym zainteresowaniem cieszył się finał II Gminnego Rajdu Rowerowego, animacje, gry i zabawy dla dzieci, pokaz skoków spadochronowych oraz stoiska instytucji i służb mundurowych. Najmłodsi chętnie korzystali z dmuchańców i stref rekreacyjnych, a uczestnicy mogli również odwiedzić strefę gastronomiczną.
Zwieńczeniem Dnia Dziecka była zabawa taneczna z zespołem Swing Band .
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia w naszej galerii.

