Koncert Mr. Pollack Symfonicznie- 28.10.2023r.

W ostatnią sobotę października odbył się długo wyczekiwany Koncert Mr. Pollack Symfonicznie. Zespół Mr.Pollack w składzie: Bartłomiej Gibson Filip Grzegorz Polak Marek Kozik tego wieczoru zagrali z Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Mielcu pod dyrekcją Ryszard Kusek, który jest także autorem wspaniałych aranżacji oraz pracowników Domu Kultury w Przecławiu.

Pomysł na taki koncert był niespełnionym marzeniem Jacka Polaka, który zmarł w 2020 roku. Dzięki przyjaciołom Jacka udało się zrealizować ten widowiskowy koncert w Domu Kultury w Przecławiu. Tego wieczoru mielecka grupa Mr. Pollack zagrała w towarzystwie Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Mielcu pod dyrekcją Ryszard Kusek. Zgromadzona publiczność usłyszała także wyjątkowych artystów tj. Grzegorz Robert Kupczyk  MAREK BAŁATA i Erwin Żebro, którzy dostali zaproszenie do udziału w tym niezwykłym projekcie jakim był koncert Mr. Pollack, a został on dedykowany Jackowi.

Na holu wystawowym DK została zeprezentowana ekspozycja stroju Jacka, jego gitary oraz wystawa zdjęć, która przedstawiała historię zespołu.

O niezwykłą oprawę widowiska zadbali: Ekipa techniczna światło i animacje Bogdan Sopel Visual Studio, Dźwięk: Piotr Sadłoń i Mariusz Matuszkiewicz oraz nadzór techniczny nad całością Robert Darłak, ekran dostarczyła firma Perfect Event Piotrek Cynar. Nasze wydarzenie odbyło się dzięki partnerom: firm Aserto, Normobaria Chrząstów PZL Mielec i GP Sport Marketing Witold Pieróg.  Narodowe Centrum Kultury i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wsparcie w ramach programu Kultura interwencje. Edycja 2023. Dziękujemy Pani Burmistrz Renata Siembab, Fryderyk Kapinos Poseł na Sejm RP i Damian Gąsiewski za wsparcie i pomoc. Patronat medialny nad wydarzeniem objął  Hej Mielec. Dziękujemy wszystkim za organizację tego koncertu oraz wspaniałej publiczności.

Podziękowania za zdjęcia dla Fotografia Joanna i Wojciech Błażej Szafirowie Studio BWJ

« z 3 »

Post Author: JB