Widowisko muzyczne „Drogi do Niepodległej” – 12.11.2023r./ godz. 18:00

Zapraszamy na Widowisko muzyczne „Drogi do Niepodległej” które odbędzie się w sali widowiskowej Dom Kultury w Przecławiu w niedzielę 12 listopada 2023 roku o godzinie 18:00.
Na wydarzenie wstęp jest bezpłatny. Będzie to koncert piosenek i pieśni patriotycznych przeplatanych tekstami prezentującymi tło historyczne, najważniejsze wydarzenia i opisy postaci związanych z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości.
Wysłuchamy utworów w wykonaniu zespołu INVICTUS oraz młodzieżowej grupy teatralnej z Domu Kultury w Przecławiu. Zaśpiewają oni piosenki z repertuaru między innymi Jacka Kaczmarskiego, zespołu Republika, zespołu Czerwone Gitary a także pieśni legionowe i patriotyczne we współczesnych aranżacjach. Wydarzenie będzie okazją do wspólnego, dalszego po dniu 11 listopada świętowania rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.
Widowisko muzyczne realizowane jest w ramach projektu Widowisko muzyczne „Drogi do Niepodległej” dofinansowane ze środków Biura Niepodległa w ramach Programu Dotacyjnego Niepodległa
BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DOSTĘPNE W DOMU KULTURY W PRZECŁAWIU, REZERWACJE POD NR TEL. 17 749 39 82.

Post Author: JB