Koncert „Gdzie Jest Nasze Betlejem”- 13.01.2019r.

W niedzielę 13 stycznia 2019r. o godz. 17:00 odbył się Koncert pt. „Gdzie Jest Nasze Betlejem” .
Wspaniały koncert rozpoczął się występami grup tanecznych działających w DK tj.: grupy: „Luzik” młodsza i starsza którą prowadzi Instruktor Luiza Kozioł oraz grupa tańca Ludowego prowadzona przez Instruktora Jakuba Jurka.
Kolejno na scenie DK zaprezentowali się uzdolnieni muzycznie a mianowicie grupa wokalna którą prowadzi Instruktor Hiacynta Wójtowicz. Podczas koncertu wystąpiła również Młodzieżowa Orkiestra Gminy Przecław pod batutą Piotra Rysiewicza oraz Instruktorów Pawła Drzewińskiego i Piotra Gruszeckiego. Tu również wspólnie z MOGP zaprezentowała się Grupa Śpiewacza „Podkówka”, którą prowadzi Stanisław Pazdan oraz grupy Wokalne: starsza i młodsza, oraz Soliści.
Podsumowywując można powiedzieć że Koncert pt. „Gdzie Jest Nasze Betlejem” był przygotowany wspólnie przez wszystkich instruktorów Domu Kultury, czego doskonałym dowodem były idealne połączenia występów.
Z kolei przed Koncertem o godz. 16:30 odbyła się Wystawa – Państwa Kaszubów, w której dominował najmłodszy członek Błażej Kaszub:  zaprezentował obrazy (rysunek), origami i roboty z klocków lego. Z kolei jego uzdolnieni rodzice: Pani Kinga Kaszub pokazała swoje rękodzieło artystyczne (pasjonująca się aniołami), natomiast Pan Jakub Kaszub zaprezentował rzeźbę o tematyce religijnej.
Prócz wystawy Państwa Kaszubów zaprezentowana została Wystawa prac dzieci uczęszczających na zajęcia plastyczne, które prowadzi Instruktor Justyna Bieszczad.
Organizatorzy serdecznie dziękują „artystom” za występy.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

« z 3 »

Post Author: JB