Taneczny Karnawałowy Maraton Fitness 16 luty 2020r.

Karnawałowy Maraton Fitness już za nami!

To już II edycja naszego wydarzenia, która miała miejsce 16- lutego w Domu Kultury w Przecławiu.
W tym roku tematem przewodnim był-Karnawał. Wydarzenie kulturalne, które miało miejsce w niedziele cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców naszej gminy, ale również Powiatu mieleckiego. W maratonie udział mogli wziąć wszyscy niezależnie od wieku. Począwszy od dzieci, a kończąc na dorosłych. Podczas maratonu zaprezentowane zostały 2 programy taneczne: Salsation i Zumba!  Na scenie o gorącą atmosferę naszego maratonu  zadbały cztery instruktorki:
Monika Kołodziej z Mielca ,Wiola Świerczek z Dębicy, dziewczyny są z nami na scenie od samego początku. Nową twarzą naszego wydarzenia była Aleksandra Trętowicz z Kolbuszowej, która po raz pierwszy zaprezentowała się
w  naszym wydarzeniu. Koordynatorem całego wydarzenia oraz instruktorką prowadzącą była Eliza Kudła z Przecławia. Wśród uczestników na początku zostały rozlosowane 3 Vouchery upominkowe ufundowane przez:
Projekt zdrowie z Mielca,
Przecławska Kuźnia bistro restauracja bar,
Dom Kultury w Przcławiu,

Za co bardzo serdecznie dziękujemy. Patronat medialny naszego wydarzenia został objęty przez: Przecław i okolice oraz W cieniu jupiterów.

 

Specjalne podziękowania kierujemy do:
-Elizy Kudły- organizatorki tanecznego wydarzenia
-Elżbiety Wilaszek
-Joanny Halik
-Moniki Groele
-Marcina Dorociaka

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!!!

« z 3 »

Gepostet von Dom Kultury w Przecławiu am Sonntag, 16. Februar 2020

 

Gepostet von Dom Kultury w Przecławiu am Sonntag, 16. Februar 2020

Post Author: JB