TARGI WIELKANOCNE W GMINIE PRZECŁAW ZAPROSZENIE

Burmistrz Przecławia Renata Siembab oraz Stowarzyszenie „Prężne Sioło” zapraszają chętne organizacje pozarządowe z terenu gminy Przecław do wzięcia udziału w projekcie „Targi Wielkanocne w Gminie Przecław”.

Celem zadania jest promowanie lokalnego dziedzictwa kulturowego gminy Przecław poprzez organizację Targów Wielkanocnych w marcu 2020 roku w Przecławiu.

Targi Wielkanocne odbędą się 29.03.2020 r w Domu Kultury w Przecławiu.

Organizacja, która podpisze umowę zobowiązana będzie do przygotowania stoiska z wielkanocnymi potrawami regionalnymi oraz rękodziełem wielkanocnym. Realizacja stoiska obejmuje przygotowanie, co najmniej 4 tradycyjnych wyrobów wielkanocnych do degustacji (np. barszcz wielkanocny, jaja po przecławsku, mazurki i baby wielkanocne, przecławska zupa chrzanowa z białą kiełbasą), w tym jeden wyrób –potrawa na gorąco. Na stoisku zaprezentowane zostanie również wielkanocne rękodzieło artystyczne tj. palmy, pisanki, koszyki wielkanocne, baranki. Stoisko będzie prezentowane przez cały czas trwania imprezy tj. od godziny 1000 do 1600. Umowa z chętną organizacją pozarządową obejmować będzie przygotowanie w/w usługi za kwotę 1000,00 zł.

W celu zgłoszenia uczestnictwa organizacji pozarządowej w projekcie należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy w terminie do 6.03.2020r do pokoju 13b w Urzędzie Miejskim w Przecławiu.

Przewidziane jest podpisanie umów z 6 organizacjami pozarządowymi.

Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA STRONIE:

https://www.przeclaw.org/targi-wielkanocne-w-gminie-przeclaw-zaproszenie

Post Author: JB