Koncert Eleni z zespołem – 2 marca 2020r.

Helena Dzokalub Tzoka z domu Milopulos, powszechnie znana jako Eleni to polska piosenkarka pochodzenia greckiego. Jest jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Jej piosenki nucą całe pokolenia. Jest w nich mnóstwo miłości, radości i pogody ducha. Gdy wychodzi na scenę, to jakby zaświeciło ciepłe, greckie słońce.
W poniedziałek 2 marca przy wypełnionej sali widowiskowej w Domu Kultury w Przecławiu rozpoczął się prawie dwugodzinny występ Eleni z zespołem, podczas którego artystka zaprezentowała przekrój swojej twórczości, od największych hitów, takich jak: „Miłość jak wino”, „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”, „Po słonecznej stronie życia”, poprzez greckie utwory, przechodząc do kompozycji z najnowszego albumu „Miłości ślad”. Publiczność bawiła się świetnie, raz po raz śpiewając razem z artystką znane i lubiane piosenki.

Niezapomniane przeboje oraz niezwykła atmosfera – tak w skrócie można podsumować koncert znakomitej Eleni wraz z zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa.

Post Author: JB