Akcja „Mieszkańcy, mieszkańcom”czyli szycie i …

Akcja „mieszkańcy, mieszkańcom”, zorganizowana została w czasach obostrzeń w czasie pandemii.
Akcja zorganizowana została przez Urząd Miejski w Przecławiu, koordynatorem akcji natomiast był Dom Kultury w Przecławiu, Panie z terenu naszej gminy oraz Stowarzyszenie Razem dla Wsi Zaborcze i Prężne Sioło przyłączyły się wolontariacko do szycia maseczek.
Po wykonaniu zadania „szycie” mieszkańcy naszej gminy mogli odebrać maseczki w danym Sołectwie.
Wszystkie wolontariuszki otrzymały podziękowania.
Zobaczcie sami jak wyglądała cała akcja.
Serdecznie dziękujemy Paniom za włączenie się do akcji.

Akcja "Mieszkańcy, mieszkańcom"czyli szycie i rozdawanie maseczek w Gminie Przecław- PODSUMOWANIE

Akcja "mieszkańcy, mieszkańcom", zoorganizowana została w czasach obostrzeń w czasie pandemi.Akcja zoorganizowana została przez Urząd Miejski w Przecławiu, koordynatorem akcji natomiast był Dom Kultury w Przecławiu Panie z terenu naszej gminy oraz Stowarzyszenie Razem dla Wsi Zaborcze i Prężne Sioło przyłączyły się wolontariacko do szycia maseczke. Po wykonaniu zadania "szycie" mieszkańcy naszej gminy mogli odebrać maseczki w danym Sołectwie. Wszystkie wolontariuszki otrzymały podziękowania. Zobaczcie sami jak wyglądała cała akcja. Serdecznie dziękujemy Paniom za włączenie się do akcji

Opublikowany przez Dom Kultury w Przecławiu Czwartek, 25 czerwca 2020

Post Author: JB