TAŃCZ MNIE. COHEN/ 8 listopada 2020r./ godz. 16:00 i 19:00

Szanowni Państwo,

Z uwagi na aktualną i dynamiczną sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), spektakl muzyczny- „TAŃCZ MNIE- COHEN”, który miał u nas zawitać w dniu 8 listopada, zostaje przeniesiony na inny termin.

Mamy nadzieję, iż sytuacja szybko się poprawi i Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zawita do nas ze zdwojoną siłą.

8 LISTOPADA 2020r.
godz. 16:00 i 19:00
Dom Kultury w Przecławiu

ul. Zielona 52, 39-320 Przecław

Bilet: 25 zł/szt.
do nabycia w kasie DK w Przecławiu
Liczba miejsc ograniczona 

Informacja pod nr tel. 17 749 39 83/84

TAŃCZ MNIE. COHEN

Muzyczny spektakl o kanadyjskim poecie, pisarzu i piosenkarzu. Zmarły w 2016 roku twórca takich nieśmiertelnych przebojów, jak SuzanneSo long, Marianne czy Hallelujah, przez całe, trwające 82 lata życie, nieustannie poszukiwał – inspiracji do tworzenia, sensu egzystencji, swojego miejsca na ziemi. Jego muzami były kobiety… Te, z którymi wchodził w dłuższe relacje, i te spotykane na co dzień. O tym właśnie jest ten spektakl. O miłości i fascynacji kobiecością. Ale nie tylko… Twórczość Leonarda Cohena i jego spojrzenie na świat pełne są rozważań o miejscu człowieka we współczesnym świecie, całym mistycyzmie życia.

Scenariusz powstał na podstawie prozy, wierszy i piosenek Leonarda Cohena w tłumaczeniu Macieja Karpińskiego i Macieja Zembatego, oraz fragmentów książki Różne Postawy Iry B. Nadel w tłumaczeniu Wojciecha Fladzińskiego.

 

Czas trwania: 80 min

 

 

Post Author: JB