Przecławska scena ponownie ożyła!

Po długiej przerwie, ponownie mogliśmy gościć publiczność w Domu Kultury w Przecławiu.
W niedzielę 14 marca 2021r. w Domu Kultury w Przecławiu artyści z Rzeszowskiego Teatru imienia Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa zagrali spektakl pn. „Tańcz Mnie. Cohen”. Był on w reżyserii Sławomira Gaudyna. W rolę Cohena wcielił się Robert Żurek, a na fortepianie akompaniował Mikołaj Babula.
To muzyczny spektakl, który opowiadał o zmarłym kanadyjskim poecie, pisarzu jak i o piosenkarzu.
„Tańcz Mnie. Cohen” to opowieść o miłości i fascynacji kobiecością, ale także o rozważaniach na temat miejsca człowieka we współczesnym świecie. Cały scenariusz opierał się na twórczości Cohena.
Niezwykła scenografia oraz występ aktorów z Rzeszowskiego Teatru im. Wandy Siemaszkowej sprawili, że publiczność została wprowadzona w podróż w niezwykły czas pełny wzruszeń, nostalgii oraz zaskoczenia twórczością Cohena.
Niestety z powodu pandemii przedstawienie mogli obejrzeć tylko nieliczni. Ponieważ zgodnie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa na sali widowiskowej zasiadła połowa publiczności – obowiązywał dystans, maseczki oraz dezynfekcja.
Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz artystom z Teatru Rzeszowskiego, dzięki którym mogliśmy podziwiać ten artystyczny spektakl.
Patronat medialny nad wydarzeniem objął: hej.mielec.pl.
Foto: Marta Badowska – hej.mielec.pl
Dziękujemy!!!
« z 2 »

Post Author: JB