„Powitanie Lata „ po raz drugi odbyło  się w Przecławiu!!!

W słoneczne niedzielne popołudnie 26.06.2022r. na terenach zielonych za Domem Kultury w Przecławiu powitaliśmy lato.

Muzyka, taniec, śpiew- tak na scenie zaprezentowała się młodzież uczęszczająca na zajęcia artystyczne do  DK. Magdalena Żmuda oraz Daria Kopacz, to uczennice instruktora Stanisława Pazdana. Dziewczynki wykonały na pianinie utwory takie utwory jak „Dla Elizy”, czy „Love story theme”. Zespół taneczny „Luzik” przygotowany przez Luizę Kozioł, zaprezentował się w energicznym pokazie tanecznym. Wokalna grupa wyśpiewała znane i lubiane utwory dla każdego, pod bacznym okiem instruktora- Pani Katarzyny Sroki.

Podczas „Powitania Lata”, mogliśmy usłyszeć mini koncert, wykonany przez Młodzieżowa Orkiestra Gminy Przecław pod batutą Piotra Rysiewicza.

Po występie odbyły się pokazy i prezentacje Ochotniczej Straży Pożarnej w Przecławiu Komendy Powiatowej Policji w Mielcu oraz Nadleśnictwa Tuszyma.

Nie zabrakło również animacji, konkursów, energicznych tańców, o które zadbały Animatorki Domu Kultury: Ela, Justyna i Eliza.

Prócz atrakcji scenicznych i zabawowych naszemu wydarzeniu towarzyszyły stoiska tematyczne, które przygotowali: Dom Kultury w Przecławiu, Gminna Biblioteka w Przecławiu, Nadleśnictwo Tuszyma, Ochotnicza Straż Pożarna w Przecławiu, Komenda Powiatowa Policji w Mielcu. Ze wszystkich atrakcji- stoisk tematycznych korzystali: dzieci, młodzież oraz dorośli. Dopełnieniem całego programu artystycznego były  dostępne urządzenia rekreacyjne z których mogli skorzystać wszyscy. A o świetny punkt gastronomiczny zadbały: Stowarzyszenie raz dla Wsi Zaborcze oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Błoniu.
A całość wydarzenia pn. „Powitanie lata” zakończyła Zabawa Taneczna z Zespołem „Konkret Band”.

Dziękujemy wszystkim zabandażowanym w to wydarzenie, a w szczególności:
– Ochotnicza Straż Pożarna w Przecławiu,
– Komenda Powiatowa Policji w Mielcu,
– Nadleśnictwu Tuszyma,
– Gminna Biblioteka Publiczna w Przecławiu,
– Zakład Gospodarki Komunalnej w Przecławiu,
– Gminie Przecław.
– Stowarzyszenie razem dla wsi Zaborcze,
– Koło Gospodyń Wiejskich w Błoniu
– Zespół Konkret Band
– Koło Gospodyń Wiejskich w Tuszymie

« z 4 »

 

Post Author: JB