Dekoracje Świąteczne w Dom Kultury w Przecławiu

Wianek, kiedyś rodzaj nakrycia głowy upleciony z ziół i kwiatów, dziś pełni również rolę jedynego w swoim rodzaju stroika świątecznego. Bożonarodzeniowe wianki możemy zauważyć powieszone na drzwiach ale i nie tylko. 
W Domu Kultury w Przecławiu miały miejsce Warsztaty Świąteczne robienia wianków ze względu na duże zainteresowanie odbyły się w dwóch terminach 16 grudnia tak jak zaplanowano oraz dodatkowym terminie 19 grudnia. Łącznie z warsztatów skorzystało 28 osób.
Warsztaty prowadziła Joanna Halik Instruktor z DK. Podczas warsztatów każdy uczestnik otrzymał koło na wianek i mógł korzystać z całej gamy ozdób oraz dodatków tj. (gałązki choinkowe, szyszki, wstążki, koraliki, bąki, i wiele, wiele innych). Prowadząca warsztaty Joanna wtajemniczyła uczestników w metody i techniki, dzięki którym własnoręcznie ozdobili swoje wianki świąteczne.
Każdemu uczestnikowi warsztatów, udało się stworzyć własną kompozycję wianka, która z radością będzie ozdabiać drzwi ich domów. Dziękujemy wszystkim za udział.
« z 2 »

Post Author: JB