SZTAB WOŚP Przecław

‼️ Mamy już program Naszego 31 Finał WOŚP w OSP Rzemień ‼️
29 stycznia tj w niedzielę od godzin porannych Naszych Wolontariuszy spotkacie na terenie całej gminy przed kościołami, sklepami, stacjami paliw i na Przecławskim Rynku .
?Gramy w budynku OSP Rzemień gdzie czekamy na WAS od godz 13:00 do 20:00.
⏩z warsztatami rękodzieła prowadzonymi przez Koło Gospodyń Wiejskich w Tuszymie z bilardem, tenisem stołowym , grami planszowymi, muzyką i pyszną słodką niespodzianką od Kobiety Z Pomysłem z Rzemienia .
⏩od godziny 14:00 zapraszamy do Mobilnego Planetarium ??udostępnego dla Wszystkich chętnych małych i dużych przez Fundacja EDU Mielec ??
⏩o 20:00 zapraszamy przed budynek OSP Rzemień na Światełko do Nieba ?– niespodziankę przygotowują nasi strażacy ?
Z kolei w Dom Kultury w Przecławiu o godzinie 16:00 na scenie z gorących serc ?dla wszystkich gorących serc ?zagrają muzycy Młodzieżowa Orkiestra Gminy Przecław wraz z przyjaciółmi ???– wstęp na koncert oczywiście jest otwarty ‼️
Podczas koncertu będziemy prowadzić bardzo atrakcyjne licytacje mi. : licytujemy rejs jachtem po jeziorze tarnobrzeskim GRUPA Woda ⛵ kurs kwalifikowany pierwszej pomocy CzakMed vouchery na wypożyczenie zestawów bankietowych Impra Mielec – wypożyczalnia sprzętu cateringowego, atrakcji i dekoracji. prace plastyczne i rękodzieło, słodkości …?️ ? ale także np. koszt domowych przetworów.?
Dochód z licytacji jak i z całej kwesty prowadzonej w dniu Finału przekażemy dla WOŚP na walkę z sepsą . my też #Gramydlawszystkichmałychidużych
Do zobaczenia ??‼️w dniu Finału w OSP Rzemień , w DK w Przecławiu i w całej Gmina Przecław ‼️?

Post Author: JB