Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tegoroczny SZTAB WOŚP Przecław miał swoje miejsce w budynku OSP w Rzemieniu i tam już od godziny 13:00 odbywały się zajęcia dla dzieci: gry, zabawy, bilard, tenis stołowy, planszówki, Mobile Planetarium, natomiast Koło Gospodyń Wiejskich w Tuszymie poprowadziło warsztaty z rękodzieła. Odbył się również pokaz Ratownictwa Medycznego zrealizowany przez OSP Kiełków oraz o godz. 20:00 zostało puszczone światełko do nieba.
?Jednym z punktów programu był ? Koncert Młodzieżowa Orkiestra Gminy Przecław pod batutą Piotra Rysiewicza wraz z solistami: Katarzyną Kwaśniowską, Magdaleną Kopacz oraz Janem Bałą, który miał miejsce w Dom Kultury w Przecławiu.
W przerwach pomiędzy utworami odbywały się licytację: m.in. rejs jachtem po jeziorze tarnobrzeskim, vouchery na zabiegi kosmetyczne, rękodzieła, przejażdżka sportowym samochodem, itp.
W to wydarzenie zaangażowanych było wielu wolontariuszy, którzy już od wczesnych godzin byli widoczni pod kościołami, sklepami, na rynku w Przecławiu i punktami, gdzie mogli spotkać osoby chcące wspomóc tegoroczny cel zbiórki.
?Udało się zebrać 27 977,36 zł, ale to nie koniec licytacje trwają do końca tygodnia zachęcamy do dalszego pomagamnia i śledzenia SZTAB WOŚP Przecław.

Post Author: JB