Było magicznie! Koncert kolęd w kościele Wniebowzięcia NMP w Przecławiu!

Święta już za nami, ale świąteczny nastrój wciąż nam towarzyszy. W poniedziałek 22 stycznia w kościele Wniebowzięcia NMP w Przecławiu odbył się uroczysty Koncert Kolęd.
Po Mszy św. i nabożeństwie do św. Rity wydarzenie rozpoczęliśmy od wręczenia  nagród laureatom konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową, który miał miejsce w grudniu 2023. Uroczystego wręczenia dokonali: Burmistrz Przecławia Renata Siembab oraz ks. Proboszcz Krzysztof Orzeł. Organizatorem ubiegłorocznego konkursu był Dom Kultury w Przecławiu oraz Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i w dalszym ciągu zapraszamy do obejrzenia Szopek Bożonarodzeniowych w holu wystawowym DK.
Podczas wieczornego koncertu usłyszeliśmy między innymi takie kolędy jak: „Gdy śliczna panna”, „Noel”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy się Chrystus rodzi”. A te i inne wspaniałe kolędy zagrali i zaśpiewali przyjaciele Domu Kultury w Przecławiu w składzie:
muzycy- Krzysztof Prucnal, Bartek Prucnal, Grzegorz Reguła, Michał Tulik, #WojciechGulis oraz wokaliści- Agata Chciuk-Rokosz , Monika Wilczyńska – Latała, Łukasz Komar Muszyński.
Artystom towarzyszyli najmłodsi adepci sztuki wokalnej z DK, których uczy Instruktor- Agata Chciuk-Rokosz w składzie: #MagdalenaHarla, #MajaŻak, #JuliaĆwiękała, #AnnaHelowicz, #JuliaRak, #AnnaTworek, #MartynaStec, #NinaSłodkowska, #MilanKotarski.
W kościele zgromadziła się liczna publiczność, która wielokrotnie nagradzała artystów gromkimi brawami.
Poniedziałkowy koncert odbył się dzięki Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu za co serdecznie dziękujemy.
« z 3 »

Post Author: JB