Po raz kolejny gościliśmy Ave Teatr, tym razem komedia „Poprawka z miłości”.

W niedzielę 4 lutego na scenie Domu Kultury w Przecławiu wystąpili aktorzy Ave Teatru z Rzeszowa  Beata Zarembianka i Artur Dziurman w komedii „Poprawka z miłości”.  Podczas spektaklu sala widowiskowa pełna była zadowolonych widzów, których sztuka Dereka Benfielda w tłumaczeniu Emilii Miłkowskiej i reżyserii Pawła Szumca rozśmieszyła nie jednego do łez! 

Zaskakujące spotkanie Marion i Bernarda po 22 latach w galerii handlowej wywołuje nie tylko lawinę wspomnień, ale i nowych perypetii. On nadal jest żonaty… Między parą budzi się tęsknota za uczuciem jakie było między nimi, pełne namiętności i pasji. „Poprawka z miłości” to ciekawa historia dwojga ludzi pokazującą, jak miłość potrafi płatać figle.

Było to niezapomniane ponad 100 minut, spędzone z bohaterami komedii „Poprawka z miłości” z Ave Teatr z Rzeszowa. Widzowie jak zawsze byli zachwyceni i wzruszeni. A wszystko za sprawą świetnie odegranych ról przez aktorów Beata Zarembianka i Artur Dziurman.

Dziękujemy, że po raz kolejny mogliśmy gościć ekipę z Ave Teatr. Nasza publiczność uwielbia WAS!

Spektakl wyreżyserował – Paweł Szumiec, a muzycznie (jak zawsze doskonale) oprawił go Jarek Babula.

Scenografię do spektaklu przygotował Mark Braun, kostiumy wyszły spod ręki Jolanty Łagowskiej-Braun. Za ruch sceniczny odpowiada Katarzyna Maria Migała.

« z 2 »

 

Post Author: JB