Konkurs Fotograficzny/ termin składania prac do 22.04.2024

Masz aparat fotograficzny lub telefon? Czy chciałbyś/chciałabyś podzielić się z nami pięknem naszej gminy poprzez twórcze i artystyczne ujęcia pejzażowe? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną okazję!

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym „Piękno naszej Gminy”! Celem konkursu jest przedstawienie bogactwa architektonicznego i przyrodniczego naszej gminy poprzez fotografie, które ukazują unikalność i urodę naszego otoczenia.

Czy jesteś gotowy/a na wyzwanie? Wszystkich chętnych zachęcamy do poszukiwania cennych krajobrazów, osobliwości ze świata roślin i zwierząt oraz inspirujących scen codziennego życia, które staną się dla Ciebie i innych źródłem artystycznej inspiracji.

Nie ważne, czy masz 6 czy 60 lat – każdy może wziąć udział! Niezależnie od Twojego wieku, zachęcamy do odkrywania nowych form artystycznych i popularyzowania swojej oryginalnej twórczości.

Nie czekaj dłużej! Zgłoś swoje zdjęcie już dziś i dołącz do nas w odkrywaniu „Piękna naszej Gminy”! Szczegóły dotyczące zgłaszania prac znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dołącz do naszej społeczności fotograficznej i pozwól swojej kreatywności rozkwitnąć! Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Piękno naszej Gminy” – zrób krok w kierunku twórczego rozwoju już teraz!

 

Regulamin_Konkurs_Fotograficzny2024

Post Author: JB